Ferragudo Dorf

Zeigen 1-8 von 14 Touren

Was sagen die Leute

★★★★★
"Profissionalismo, simpatia e dedicação! O passeio de barco conjugado com o passeio de kayak tornam a experiência única! Foram várias as caves visitadas :). A gruta de Benagil é linda, mas perde a sua beleza para o numero de pessoas que ali estão. Recomendo a experiência."
★★★★★
"Magnifique balade en kayak dans les grottes, organisation impeccable avec un équipage au top. Merci beaucoup. "
★★★★★
"The boat and kayak tour was such an amazing experience. The crew was excellent, explained to everyone how to ride a kayak, and were always concerned with the participants. In addition to taking us to see countless caves, they also told stories about them. I I highly recommend this tour and I will definitely go back for more."
★★★★★
"Fantastic guides - friendly, knowledgeable and helpful - and a really great experience exploring the caves by kayak. Even got to see wild dolphins on the way back. An incredible experience."
★★★★★
"Experiência única, imperdível num viagem ao algarve. Excelentes condições, guias simpáticos e atenciosos. Recomendo vivamente."
★★★★★
"Zdecydowaliśmy się na tę wycieczkę, ponieważ zależało nam zarówno na obejrzeniu od strony oceanu wybrzeża jak i na wpłynięciu do słynnych jaskiń oraz na mozliwości zejścia w jaskini na plaże (pływanie dużymi łodziami (50+ osób) nie dają możliwości wpłynięcia nawet do środka, mniejsze wpłyną, postoją 3 minuty i wracają - nie można wyjść z łódki z jednostek z silnikiem zgodnie z przepisami prawa miejsowego). Ta wycieczka umożliwiła nam sporzystania z obu opcji - płynięcie wzdłuż wybrzeża na zwykłej łodzi i zejściu w jaskini na plażę z kajaka. Na początku weszliśmy na statek i płyneliśmy wzdłuż wybrzeża, Przewodnicy opisywali nam co widzimy i pokazywali na co zwrócić uwagę. Następnie przeprowadzili krótkie szkolenie w jaki sposób poruszać się kajakami. Dostaliśmy kamizelki ratunkowe i po kolei byliśmy spuszczani w kajakach (2 osobowych) na ocean i zwiedzalismy jaskinie przy wybrzeżu w kajakach. Były dwie jaskinie, w których była możliwość zejścia na plażę. Przewodnicy spisali się znakomicie, w bardzo jasny sposób opisali jak poruszać się kajakiem, tak że osoby które nigdy wcześniej z nich nie korzystały mogły się nimi łatwo poruszać. Upewniali się często czy wszystko jest w porządku, a jeżeli ktoś miał jakieś problemy (np. przewrócił kajak) reagowali od razu. W przypadku zgłoszenia chęci powrotu z kajaku na statek nie było z tym żadnego problemu - zwozili łódką z silnikiem. Cała wycieczka trwała ok 3h i była naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Zdecydowanie polecam!"

Haben Sie nicht gefunden, wonach Sie suchen?

Wir sind hier, um Ihnen bei allen Fragen zu Ihren Touren zu helfen!