Hafen von Portimão

Zeigen 1-8 von 26 Touren

Hafen von Portimão: Touren & Erlebnisse

Warst du jemals in Hafen von Portimão?

Umgeben von einigen der berühmtesten und schönsten Strände Europas, hat der Yachthafen von Portimão die Position des portugiesischen Anführers übernommen, als bevorzugtes Ziel für Megayachten bis zu 50 m.

Was sagen die Leute

★★★★★
"It was the best tour with Mauro and Gonçalo, best guide and captain"
★★★★★
"Experiência única, imperdível num viagem ao algarve. Excelentes condições, guias simpáticos e atenciosos. Recomendo vivamente."
★★★★★
"Fizemos o passeio as grutas da costa algarvia (ate a praia da marinha) e gostamos muito! Sempre muitos prestáveis e foi uma viagem muito boa, com alguma adrenalina devido as condições do mar mas adoramos! Sentimo-nos seguros durante todo o trajeto."
★★★★★
"Des guides hyper sympas, une vue à couper le souffle. On prend le temps de s’arrêter et que tout le monde puisse prendre des photos."
★★★★★
"Zdecydowaliśmy się na tę wycieczkę, ponieważ zależało nam zarówno na obejrzeniu od strony oceanu wybrzeża jak i na wpłynięciu do słynnych jaskiń oraz na mozliwości zejścia w jaskini na plaże (pływanie dużymi łodziami (50+ osób) nie dają możliwości wpłynięcia nawet do środka, mniejsze wpłyną, postoją 3 minuty i wracają - nie można wyjść z łódki z jednostek z silnikiem zgodnie z przepisami prawa miejsowego). Ta wycieczka umożliwiła nam sporzystania z obu opcji - płynięcie wzdłuż wybrzeża na zwykłej łodzi i zejściu w jaskini na plażę z kajaka. Na początku weszliśmy na statek i płyneliśmy wzdłuż wybrzeża, Przewodnicy opisywali nam co widzimy i pokazywali na co zwrócić uwagę. Następnie przeprowadzili krótkie szkolenie w jaki sposób poruszać się kajakami. Dostaliśmy kamizelki ratunkowe i po kolei byliśmy spuszczani w kajakach (2 osobowych) na ocean i zwiedzalismy jaskinie przy wybrzeżu w kajakach. Były dwie jaskinie, w których była możliwość zejścia na plażę. Przewodnicy spisali się znakomicie, w bardzo jasny sposób opisali jak poruszać się kajakiem, tak że osoby które nigdy wcześniej z nich nie korzystały mogły się nimi łatwo poruszać. Upewniali się często czy wszystko jest w porządku, a jeżeli ktoś miał jakieś problemy (np. przewrócił kajak) reagowali od razu. W przypadku zgłoszenia chęci powrotu z kajaku na statek nie było z tym żadnego problemu - zwozili łódką z silnikiem. Cała wycieczka trwała ok 3h i była naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Zdecydowanie polecam!"
★★★★★
"Tolle Tour ab Portimao - die Länge von 1,5h war perfekt. Die Guides waren sehr kompetent, nett und lustig. Hat uns gut gefallen!"

Haben Sie nicht gefunden, wonach Sie suchen?

Wir sind hier, um Ihnen bei allen Fragen zu Ihren Touren zu helfen!