Portimão Marina

Showing 1-8 from 26 tours

Have you ever been to Portimão Marina?

Surrounded by some of the most famous and beautiful beaches in Europe, the Marina of Portimão, has assumed a position of Portuguese leader, as a preferred destination of Mega-Yachts up to 50m.

What People Are Saying

★★★★★
"It was the best tour with Mauro and Gonçalo, best guide and captain"
★★★★★
"Experiência única, imperdível num viagem ao algarve. Excelentes condições, guias simpáticos e atenciosos. Recomendo vivamente."
★★★★★
"Fizemos o passeio as grutas da costa algarvia (ate a praia da marinha) e gostamos muito! Sempre muitos prestáveis e foi uma viagem muito boa, com alguma adrenalina devido as condições do mar mas adoramos! Sentimo-nos seguros durante todo o trajeto."
★★★★★
"Des guides hyper sympas, une vue à couper le souffle. On prend le temps de s’arrêter et que tout le monde puisse prendre des photos."
★★★★★
"Zdecydowaliśmy się na tę wycieczkę, ponieważ zależało nam zarówno na obejrzeniu od strony oceanu wybrzeża jak i na wpłynięciu do słynnych jaskiń oraz na mozliwości zejścia w jaskini na plaże (pływanie dużymi łodziami (50+ osób) nie dają możliwości wpłynięcia nawet do środka, mniejsze wpłyną, postoją 3 minuty i wracają - nie można wyjść z łódki z jednostek z silnikiem zgodnie z przepisami prawa miejsowego). Ta wycieczka umożliwiła nam sporzystania z obu opcji - płynięcie wzdłuż wybrzeża na zwykłej łodzi i zejściu w jaskini na plażę z kajaka. Na początku weszliśmy na statek i płyneliśmy wzdłuż wybrzeża, Przewodnicy opisywali nam co widzimy i pokazywali na co zwrócić uwagę. Następnie przeprowadzili krótkie szkolenie w jaki sposób poruszać się kajakami. Dostaliśmy kamizelki ratunkowe i po kolei byliśmy spuszczani w kajakach (2 osobowych) na ocean i zwiedzalismy jaskinie przy wybrzeżu w kajakach. Były dwie jaskinie, w których była możliwość zejścia na plażę. Przewodnicy spisali się znakomicie, w bardzo jasny sposób opisali jak poruszać się kajakiem, tak że osoby które nigdy wcześniej z nich nie korzystały mogły się nimi łatwo poruszać. Upewniali się często czy wszystko jest w porządku, a jeżeli ktoś miał jakieś problemy (np. przewrócił kajak) reagowali od razu. W przypadku zgłoszenia chęci powrotu z kajaku na statek nie było z tym żadnego problemu - zwozili łódką z silnikiem. Cała wycieczka trwała ok 3h i była naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Zdecydowanie polecam!"
★★★★★
"Tolle Tour ab Portimao - die Länge von 1,5h war perfekt. Die Guides waren sehr kompetent, nett und lustig. Hat uns gut gefallen!"

Didn't find what you are looking for?

We are here to help you with anything related to your tours!