Ferragudo Village

Showing 1-8 from 14 tours

What People Are Saying

★★★★★
"The boat and kayak tour was such an amazing experience. The crew was excellent, explained to everyone how to ride a kayak, and were always concerned with the participants. In addition to taking us to see countless caves, they also told stories about them. I I highly recommend this tour and I will definitely go back for more."
★★★★★
"Fantastic guides - friendly, knowledgeable and helpful - and a really great experience exploring the caves by kayak. Even got to see wild dolphins on the way back. An incredible experience."
★★★★★
"Experiência única, imperdível num viagem ao algarve. Excelentes condições, guias simpáticos e atenciosos. Recomendo vivamente."
★★★★★
"Zdecydowaliśmy się na tę wycieczkę, ponieważ zależało nam zarówno na obejrzeniu od strony oceanu wybrzeża jak i na wpłynięciu do słynnych jaskiń oraz na mozliwości zejścia w jaskini na plaże (pływanie dużymi łodziami (50+ osób) nie dają możliwości wpłynięcia nawet do środka, mniejsze wpłyną, postoją 3 minuty i wracają - nie można wyjść z łódki z jednostek z silnikiem zgodnie z przepisami prawa miejsowego). Ta wycieczka umożliwiła nam sporzystania z obu opcji - płynięcie wzdłuż wybrzeża na zwykłej łodzi i zejściu w jaskini na plażę z kajaka. Na początku weszliśmy na statek i płyneliśmy wzdłuż wybrzeża, Przewodnicy opisywali nam co widzimy i pokazywali na co zwrócić uwagę. Następnie przeprowadzili krótkie szkolenie w jaki sposób poruszać się kajakami. Dostaliśmy kamizelki ratunkowe i po kolei byliśmy spuszczani w kajakach (2 osobowych) na ocean i zwiedzalismy jaskinie przy wybrzeżu w kajakach. Były dwie jaskinie, w których była możliwość zejścia na plażę. Przewodnicy spisali się znakomicie, w bardzo jasny sposób opisali jak poruszać się kajakiem, tak że osoby które nigdy wcześniej z nich nie korzystały mogły się nimi łatwo poruszać. Upewniali się często czy wszystko jest w porządku, a jeżeli ktoś miał jakieś problemy (np. przewrócił kajak) reagowali od razu. W przypadku zgłoszenia chęci powrotu z kajaku na statek nie było z tym żadnego problemu - zwozili łódką z silnikiem. Cała wycieczka trwała ok 3h i była naprawdę niezapomnianym przeżyciem. Zdecydowanie polecam!"
★★★★★
"Highly recommend! Our skippers were very entertaining and informative. Definitely worth spending extra for the private boat. They took us in and around all the caves and beautiful beaches and let us stop to take pictures and swim. If you're after a boat tour, this is the company to book with!"
★★★★★
"Excelente passeio, em catamarã de tamanho ideal, com o apoio de uma tripulação que dá toda a segurança e faz toda a parte mais trabalhosa e complicada (o que faz com que o preço mais do que compense). Saímos e voltamos para o catamarã já embarcados no kayak e contamos com ajuda para entrarmos e sairmos das grutas. O tempo de remada é o ideal. Quando bate o cansaço, já depois de algum exercício, é hora de voltar, depois de um bom mergulho. "

Didn't find what you are looking for?

We are here to help you with anything related to your tours!